Ako to všetko začalo


SOAP₂O sa zrodilo, keď si náš zakladateľ Jordan všimol obrovskú medzeru na trhu. Jordan distribuoval dezinfekčné vybavenie počas pandémie v roku 2020. Niektoré z jeho najobľúbenejších produktov boli automatické dávkovače, a tak neustále hľadal spôsoby, ako ich zlepšiť. Testovanie dávkovačov bolo súčasťou každodenných úloh a práve vtedy, keď došlo k zámene medzi dávkovačmi, ktoré testoval, mal svoj AHA moment. Očakával dva automatické dávkovače, ale jeho objednávka obsahovala dávkovače gélu, o ktorých si myslel, že nebudú dobré pre neho ani pre jeho podnikanie. Vzhľadom na svoje požiadavky a potrebu vybavenia sa však Jordan pokúsil zvrátiť okolnosti. Do dávkovača gélu pridal vodu a prostriedok na umývanie rúk, aby zistil, či bude peniť… stalo sa!

Jordan si uvedomil, že na všetko okrem mydla na ruky používame koncentrovanú tekutinu alebo prášky – bola identifikovaná medzera na trhu a koncept SOAP₂O bol na svete. Ďalšou prekážkou, bolo, ako uviesť produkt, ktorý ešte nebol vytvorený a uvedený na trh.

Po vyhľadaní správnych ľudí a zdrojov sa uskutočnil prieskum s tromi chemickými firmami a v máji 2021 sa uzavrelo partnerstvo. SOAP₂O prišlo na trh v septembri 2021, keď bolo mydlo uvedené a malo okamžitý úspech. Len za 4 mesiace sa predalo 250 000 1L vreciek, čím sa ušetrilo viac ako 50 ton plastu, ktorý by sa dostal do ekosystému.

V roku 2022 budeme ešte väčší a lepší.

TVORÍME ZMENY NA ZÁCHRANU PLANÉTY


TVORÍME ZMENY NA ZÁCHRANU PLANÉTY


Prečo my

Slide
Netestované na zvieratách

Netestujeme na zvieratách, nikdy sme netestovali a ani nebudeme.

Slide
Jednoduchý proces doplňovania

Biodegradovateľné vrecúška SOAP₂O boli navrhnuté tak, aby sa vrecúško dalo ľahko vložiť do fliaš. To zaisťuje, že existuje minimálne riziko kontaktu koncentrátu s pokožkou alebo očami používateľa. Pri používaní alebo presúvaní produktov pred pridaním vody nie je potrebná žiadna ručná manipulácia. Dávkovanie je vždy správne, čo znamená, že aktívne zložky vo vrecúškach budú pôsobiť na optimálnej úrovni a náklady sú plne kontrolované.

Slide
Znížte požiadavky na skladovanie

Produkty SOAP₂O môžu výrazne znížiť potrebu úložného priestoru. Aby sme to uviedli do perspektívy... pokiaľ ide o distribúciu, len na jednej palete SOAP₂O je 36 000 litrov mydla. Takže pokiaľ ide o skladovanie, v jednej z našich škatúľ na vrecúška SOAP₂O (15 cm x 9 cm) je 12 vrecúšok, čo predstavuje 12 l mydla na ruky, vďaka čomu je ideálnym produktom do skrinky akejkoľvek veľkosti. S Soap2o môžete držať 12 l mydla na ruky len v jednej ruke.

Slide
Ušetrite náklady na dopravu

Len na jednu paletu sa zmestí 36 000 vrecúšok, takže dodávka je potrebná len raz za 6 mesiacov. Porovnajte to s bežným mydlom – toto by bolo potrebné dodávať raz týždenne. Preto je potrebná preprava menej častá a náklady sa znižujú. Náklady sa tiež znížia, pretože náklad je ľahší vďaka nulovej preprave vody.

Slide
Vegánske

Naši výrobcovia SOAP₂O majú certifikáciu Vegan Society, čo znamená, že naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy.

Slide
Žiadne plastové fľaše

Všetky naše produkty sú vyrobené z PVA (polyvinylalkoholový film), ktorý sa po pridaní do vody okamžite rozpúšťa. Keďže v žiadnej časti obalu alebo produktu SOAP₂O nie sú žiadne plasty na jedno použitie, do nášho vodného systému sa neukladajú žiadne mikroplasty, vďaka čomu je SOAP₂O produktom 100% ekologickým.

Slide
Znížte uhlíkovú stopu

Cesta produktov SOAP₂O končí u zákazníka, keď je vrecúško vložené do vody v dávkovači alebo fľaši. Neexistuje žiadny odpadový produkt, nádoba alebo kazeta, ktoré by sa dali likvidovať na skládke.

Slide
Ekologický

SOAP₂O sa zrodilo z myšlienky znížiť a (v konečnom dôsledku) odstrániť nepotrebné jednorazové plasty zo sveta mydla. Tento princíp je prijatý v celom našom obchodnom modely, od produktu, balenia až po dodávku. Pre SOAP₂O je kľúčové konať s ohľadom na životné prostredie.

previous arrow
next arrow
sk_SKSlovenčina
Prejsť na začiatok