Životné prostredie je v popredí všetkých našich procesov


Environmentálne výhody

Pre nás v SOAP₂O je ohľaduplnosť k životnému prostrediu v popredí všetkých našich cieľov. Snažíme sa znížiť množstvo plastov na jedno použitie v mydlovom priemysle a mať čo najmenší negatívny dopad na životné prostredie. Naším poslaním je stať sa popredným výrobcom efektívneho a cenovo výhodného mydlového koncentrátu, baleného v kapsuliach rozpustných vo vode (PVA), vyrobeného podľa najvyšších možných etických noriem.


TVORÍME ZMENY PRI ZÁCHRANE PLANÉTY


Neprepravujeme vodu

Prírodné zdroje sú vzácne a snažíme sa ich pri navrhovaní a výrobe našich produktov vždy minimalizovať. So systémami SOAP₂O sa neprepravuje voda, takže objem a hmotnosť prepravovaných produktov je nízka. Mohlo by sa zdať, že je to malá výhoda, ale boli by ste prekvapení, ako veľmi to znižuje emisie pri menšom počte dopravných kilometrov a väčšej kapacite v rámci prepravy.

Celú paletu 5 litrov tekutého koncentrátu je možné nahradiť 4 baleniami nášho produktu. Všetky 5 litrové nádoby by išli do odpadu.

 • Stačí pridať vodu… neprepravovať ju
 • Nulový odpad
 • Etická akreditácia
 • Nízke emisie pri preprave
 • Ľahká hmotnosť
 • Globálne štandardy
 • V mieste použitia pridajte vodu

Inovatívne

Inovácia je centrom produktového radu SOAP₂O. Naše produkty nielen znižujú množstvo odpadu, čo je dnes naliehavý problém, ale poskytujú aj pozitívnu zmenu bez zvyšovania nákladov.

Naši partneri, Solupak, využívajú svoj vlastný tím pre dizajn a balenie na vývoj produktovej rady podľa systému farebného kódovania British Institute of Cleaning Science (BICSc).

Obrázkové návody a štítky na fľašiach posilňujú 4-krokový proces a farebné kódovanie, aby sa zabezpečilo správne použitie. Tieto tiež pomáhajú všetkým používateľom, aby si jednoducho a správne pripravili mydlo

Návod na použitie

 • Pridaj vodu
 • Vlož kapsulu do vody
 • Potraste 30 sekúnd a počkajte 5 až 10 minút
 • Pripravené na použitie

Biologicky odbúrateľné kapsule SOAP₂O boli navrhnuté tak, aby sa kapsula dala jednoducho vložiť do fliaš s dávkovačom. To zaisťuje minimálne riziko kontaktu koncentrátu s pokožkou alebo očami používateľa. Pri používaní alebo presúvaní produktov pred pridaním vody nie je potrebná žiadna ručná manipulácia.

Dávkovanie je vždy správne, čo znamená, že aktívne zložky v kapsuliach budú pôsobiť na optimálnej úrovni a tým pádom sú náklady úplne kontrolované.

Úspora nákladov

Okrem enormne pozitívneho vplyvu na životné prostredie, ktorý je bez prepravy vody, existujú aj výhody z hľadiska nákladov a úspor. Hmotnosť nákladu je následne nižšia, pretože nie je potrebná žiadna kvapalina na prepravu k zákazníkom, náklady na doručenie našich produktov k Vám sú značne znížené.

Naše produkty sú cenovo efektívne pre malých aj veľkých klientov. Je to preto, že môžeme zaviesť systém dávkovania koncentrátov mydla pre všetkých používateľov.

Produkty SOAP₂O sú odstupňované od prvej dávky až po 100+, a preto sa nemusíte obávať, že použijete príliš veľa mydla. Vzhľadom na presné dávkovanie máte Vaše náklady a spotrebu pod kontrolou. 

Trvanlivosť produktov SOAP₂O je tri roky ( ak sú uchovávané podľa odporúčania ) S použitím produktov sa preto nemusíte ponáhľať. Vydržia Vám dlho a zaberajú minimálne miesto v sklade. 

sk_SKSlovenčina
Prejsť na začiatok