Životné prostredie je v popredí všetkých našich procesov


Environmentálne výhody

Pre nás v SOAP₂O je ohľaduplnosť k životnému prostrediu v popredí všetkých našich cieľov. Snažíme sa znížiť množstvo plastov na jedno použitie v mydlovom priemysle a mať čo najmenší negatívny dopad na životné prostredie. Naším poslaním je stať sa popredným výrobcom efektívneho a cenovo výhodného mydlového koncentrátu, baleného vo vrecúškach rozpustných vo vode (PVA), vyrobeného podľa najvyšších možných etických noriem.


TVORÍME ZMENY PRI ZÁCHRANE PLANÉTY


Neprepravujeme vodu

Prírodné zdroje sú vzácne a snažíme sa ich pri navrhovaní a výrobe našich produktov vždy minimalizovať. So systémami SOAP₂O sa neprepravuje voda, takže objem a hmotnosť prepravovaných produktov je nízka. Mohlo by sa zdať, že je to malá výhoda, ale boli by ste prekvapení, ako veľmi to znižuje emisie pri menšom počte dopravných kilometrov a väčšej kapacite v rámci prepravy.

Celú paletu 5 litrov tekutého koncentrátu je možné nahradiť 4 baleniami nášho produktu. Všetky 5 litrové nádoby by išli do odpadu.

 • Stačí pridať vodu… neprepravovať ju
 • Nulový odpad
 • Etická akreditácia
 • Nízke emisie pri preprave
 • Ľahká hmotnosť
 • Globálne štandardy
 • V mieste použitia pridajte vodu

Inovatívne

Inovácia je centrom produktového radu SOAP₂O. Naše produkty nielen znižujú množstvo odpadu, čo je dnes naliehavý problém, ale poskytujú aj pozitívnu zmenu bez zvyšovania nákladov.

Naši partneri, Solupak, využívajú svoj vlastný tím pre dizajn a balenie na vývoj produktovej rady podľa systému farebného kódovania British Institute of Cleaning Science (BICSc).

Obrázkové návody a štítky na fľašiach posilňujú 4-krokový proces a farebné kódovanie, aby sa zabezpečilo správne použitie. Tieto tiež pomáhajú všetkým používateľom, aby si jednoducho a správne pripravili mydlo

Návod na použitie

 • Pridaj vodu
 • Vlož vrecko do vody
 • Potraste a počkajte 30 sekúnd
 • Pripravené na použitie

Biologicky odbúrateľné vrecúška SOAP₂O boli navrhnuté tak, aby sa vrecúško dalo jednoducho vložiť do fliaš s dávkovačom. To zaisťuje minimálne riziko kontaktu koncentrátu s pokožkou alebo očami používateľa. Pri používaní alebo presúvaní produktov pred pridaním vody nie je potrebná žiadna ručná manipulácia.

Dávkovanie je vždy správne, čo znamená, že aktívne zložky vo vrecúškach budú pôsobiť na optimálnej úrovni a tým pádom sú náklady úplne kontrolované.

Úspora nákladov

Okrem enormne pozitívneho vplyvu na životné prostredie, ktorý je bez prepravy vody, existujú aj výhody z hľadiska nákladov a úspor. Hmotnosť nákladu je následne nižšia, pretože nie je potrebná žiadna kvapalina na prepravu k zákazníkom, náklady na doručenie našich produktov k Vám sú značne znížené.

Naše produkty sú cenovo efektívne pre malých aj veľkých klientov. Je to preto, že môžeme zaviesť systém dávkovania koncentrátov mydla pre všetkých používateľov.

Produkty SOAP₂O sú odstupňované od prvej dávky až po 100+, a preto sa nemusíte obávať, že použijete príliš veľa mydla. Vzhľadom na presné dávkovanie máte Vaše náklady a spotrebu pod kontrolou. 

Trvanlivosť produktov SOAP₂O je tri roky ( ak sú uchovávané podľa odporúčania ) S použitím produktov sa preto nemusíte ponáhľať. Vydržia Vám dlho a zaberajú minimálne miesto v sklade. 

sk_SKSlovenčina
Prejsť na začiatok