Naše poslanie


Naším poslaním v SOAP₂O je vytvoriť prelomovú inováciu a zmeniť mydlový priemysel, ako ho poznáme. Nechceme pokračovať v masovej výrobe plastov na jedno použitie a preto sme prišli na riešenie bez plastov, aby sme ho úplne odstránili z našich mydlových výrobkov.

Produkty SOAP₂O sú zabalené v PVA fólii, ktorá je vo vode rozpustná. Zákazníkovi nevzniká žiadny odpad na vyhodenie a obal je 100% recyklovateľný.

Robíme zmeny pri záchrane planéty. Môžeme len dúfať, že ostatní nás budú nasledovať.

Environmentálna kríza, ako ju poznáme

V roku 2022 v súčasnosti čelíme 10 hlavným environmentálnym problémom

  • Zmena podnebia
  • Výroba elektrickej energie
  • Voda
  • Biodiverzita a využitie pôdy
  • Chemikálie, toxické látky a ťažké kovy
  • Znečistenie vzduchu
  • Nakladanie s odpadmi
  • Poškodzovanie ozónovej vrstvy
  • Oceány a rybné hospodárstvo
  • Odlesňovanie

Vyvinuli sme SOAP₂O, aby sme poskytli alternatívny produkt, ktorý zníži dopad na mydlový priemysel a planétu. Našli sme medzeru na trhu a deň čo deň vidíme pozitívne účinky, ktoré náš produkt vytvára. Minulý rok, sme za 4 mesiace prevádzky, SOAP₂O ušetrili 250 000 plastových fliaš, ktoré by putovali na skládku, čo predstavuje neskutočných 50,4 ton plastov.

Minulý rok, len za 4 mesiace prevádzky, SOAP₂O ušetrilo 250 000 plastových fliaš putujúcich na skládku a my sme ušetrili úžasných 50,4 ton plastov.

Prečo my?

Slide
Netestované na zvieratách

Netestujeme na zvieratách, nikdy sme netestovali a ani nebudeme.

Slide
Jednoduchý proces doplňovania

Biodegradovateľné vrecúška SOAP₂O boli navrhnuté tak, aby sa vrecúško dalo ľahko vložiť do fliaš. To zaisťuje, že existuje minimálne riziko kontaktu koncentrátu s pokožkou alebo očami používateľa. Pri používaní alebo presúvaní produktov pred pridaním vody nie je potrebná žiadna ručná manipulácia. Dávkovanie je vždy správne, čo znamená, že aktívne zložky vo vrecúškach budú pôsobiť na optimálnej úrovni a náklady sú plne kontrolované.

Slide
Znížte požiadavky na skladovanie

Produkty SOAP₂O môžu výrazne znížiť potrebu úložného priestoru. Aby sme to uviedli do perspektívy... pokiaľ ide o distribúciu, len na jednej palete SOAP₂O je 36 000 litrov mydla. Takže pokiaľ ide o skladovanie, v jednej z našich škatúľ na vrecúška SOAP₂O (15 cm x 9 cm) je 12 vrecúšok, čo predstavuje 12 l mydla na ruky, vďaka čomu je ideálnym produktom do skrinky akejkoľvek veľkosti. S Soap2o môžete držať 12 l mydla na ruky len v jednej ruke.

Slide
Ušetrite náklady na dopravu

Len na jednu paletu sa zmestí 36 000 vrecúšok, takže dodávka je potrebná len raz za 6 mesiacov. Porovnajte to s bežným mydlom – toto by bolo potrebné dodávať raz týždenne. Preto je potrebná preprava menej častá a náklady sa znižujú. Náklady sa tiež znížia, pretože náklad je ľahší vďaka nulovej preprave vody.

Slide
Vegánske

Naši výrobcovia SOAP₂O majú certifikáciu Vegan Society, čo znamená, že naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy.

Slide
Žiadne plastové fľaše

Všetky naše produkty sú vyrobené z PVA (polyvinylalkoholový film), ktorý sa po pridaní do vody okamžite rozpúšťa. Keďže v žiadnej časti obalu alebo produktu SOAP₂O nie sú žiadne plasty na jedno použitie, do nášho vodného systému sa neukladajú žiadne mikroplasty, vďaka čomu je SOAP₂O produktom 100% ekologickým.

Slide
Znížte uhlíkovú stopu

Cesta produktov SOAP₂O končí u zákazníka, keď je vrecúško vložené do vody v dávkovači alebo fľaši. Neexistuje žiadny odpadový produkt, nádoba alebo kazeta, ktoré by sa dali likvidovať na skládke.

Slide
Ekologický

SOAP₂O sa zrodilo z myšlienky znížiť a (v konečnom dôsledku) odstrániť nepotrebné jednorazové plasty zo sveta mydla. Tento princíp je prijatý v celom našom obchodnom modely, od produktu, balenia až po dodávku. Pre SOAP₂O je kľúčové konať s ohľadom na životné prostredie.

previous arrow
next arrow
sk_SKSlovenčina
Prejsť na začiatok